تبلیغات
گروه آموزشی مدیریت خانواده - نکات قابل توجه برای تهیه فصلنامه


با توجه به سؤالات همکاران در زمینه تهیه فصلنامه الکترونیکی ذکر نکات زیر لازم است :

1.     1-  انجام تمام فعالیت های ذکر شده در جدول تعیین موضوع فعالیت ها برای هر فصلنامه ( موارد 1 تا 6 ) برای هر استان ضروری می باشد .

2.    2-   سرگروه های محترم بهترین فعالیت های مربوط به هر استان خود را پس از بررسی و انتخاب , در یک فایل zip به نام استان خود تا تاریخ مقرر به دبیرخانه ارسال نمایند . توصیه می گردد برای کسب امتیاز برتر در نظر سنجی از استان های دیگر و ارزیابی دبیرخانه , همچنین ارتقاءکیفیت هر فصلنامه ,استان های هم گروه با تشریک مساعی از پیشنهادات و نظرات یکدیگر بهره جویند .

3.       3-در جدول تعیین موضوع فعالیت ها برای هر فصلنامه , دبیرخانه برای موارد 5 ( پاورپوینت معرفی رشته ) و6 ( صفحه اختصاصی هر استان ) موضوع خاصی در نظر نگرفته است و انجام این دو فعالیت با توجه به تشخیص و خلاقیت سرگروه ها و هنرآموزان هر استان اختیاری است .

4.    4-   فرم طرح درس سالانه دبیرخانه پیشنهادی بوده , همکاران به تشخیص خود , ستون هایی اضافه یا کم نمایند و این فرم به صورت word با قابلیت افزایش تعداد سطرها در اختیار همکاران قرار گرفته است . قابل ذکر است تاریخ ها مربوط به سال جاری بدون در نظر گرفتن تعطیلات بوده و هفته پنجم برای بعضی ماه ها کاربرد دارد و برای بقیه ماه ها حذف می گردد .

5.     5-  برای طراحی سؤال پایانی دبیرخانه فرم خاصی در نظر نگرفته و انتخاب فرم اختیاری می باشد . فقط در صفحه اول , از سربرگ طراحی شده در دستورالعمل استفاده گردد و صفحه پایانی فایل سؤالات به پاسخنامه اختصاص داده شود .

6.      6- منظور از تهیه مجموعه تصاویر آموزشی یک مهارت این است که  یک فعالیت مربوط به مهارت ذکر شده در جدول تعیین موضوع را انتخاب و تصاویر و متن مختصر آموزشی را در قالب پاورپوینت (حداکثر10صفحه ) به دبیرخانه ارسال نمایند .

7.  7-  با توجه به اینکه ارسال سریع فعالیت ها امتیازی ندارد پیشنهاد می شود سرگروه های محترم هر استان تمام فعالیت های مربوط به فصلنامه را یکجا در یک فایل zip و از حدود دو هفته پیش از پایان مهلت، ارسال نمایند تا ضمن پیشگیری از تداخل فعالیت ها، فرصت اعمال ایده های جدید خود یا اصلاحات احتمالی را داشته و نیازی به ارسال مجدد فایل ها نباشد.

 
تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1395 | 05:13 ب.ظ | نویسنده : رویا نیک اقبالی | نظرات